Zebranie- spotkanie członków koła „Zaodrze” PZERiI w Opolu

DSCN6231

SPOTKANIE CZŁONKÓW KOŁA „ZAODRZE” PZERiI.

26.06.2018r. odbyło się spotkanie członków koła „Zaodrze” PZERiI w sali Administracji Osiedla „Zaodrze” Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość”przy ul. Prószkowskiej 39a w Opolu

W spotkaniu uczestniczyli  zaproszeni goście:

  • Małgorzata Szpulak, Kierownik ds. pomocy środowiskowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu,
  • Agnieszka Łukasińska, pracownik Centrum Informacyjno-Edukacyjnego „Senior w Opolu” w Opolu
  • Justyna Wójcik,pracownik Działu Pomocy Stacjonarnej MOPR w Opolu

– Spotkanie było podzielone na dwie części. W pierwszej Jerzy Szlengel, Przewodniczący Koła „Zaodrze” PZERiI przedstawił zrealizowane zadania w I półroczu br. oraz plan na II półrocze.

W drugiej części spotkania zaproszone osoby przedstawiły różne formy pomocy dla osób zagrożonych ubóstwem, niepełnosprawnych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji oraz propozycje „Centrum IiE” aktywizujące seniorów w ich codziennym życiu.

Przedstawione tematy spotkały się z dużym zainteresowaniem zebranych , szczególnie wdrażany program „Za Życiem” a w ramach tego programu urlop wytchnieniowy. Zainteresowane osoby szczegółowe informacje na ten temat mogą uzyskać  w MOPR.

Spotkanie dowodzi, że na następne spotkania zapraszanie gości w celu przedstawienie zagadnień związanych z życiem seniorów , i nie tylko, ma sens i budzi szerokie  zainteresowanie członków koła.

Zarząd Koła „Zaodrze” PZERiI.

Zdjęcia ze spotkania w zakładce „Galeria”

Dodaj komentarz