Miesięczne archiwum: Wrzesień 2021

Wycieczka do Kędzierzyna – Koźla

W dniu 22 września 2021 r.,Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego uczestniczyło w projekcie realizowanym przez Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. W ramach projektu zorganizowano wycieczkę do Kędzierzyna -Koźla.W wycieczce tej uczestniczyło siedmioro członków koła „Zaodrze” PZERiI za co  serdecznie dziękujemy. W programie odbył się trzygodzinny  rejs statkiem po Odrze,na którym serwowano kiełbaski z grilla przygotowane przez załogę.W drugiej części wycieczki  zwiedzano Muzeum Ziemi Kozielskiej. Przed wyjazdem do Opola zaserwowano w kozielskiej restauracji „PIZZA”wspaniały śląski obiad z rosołem, roladami,kluskami i modrą kapustą.Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki.

w  zakładce”galeria” zdjęcia z tej wycieczki

II Turniej Senioralny w Kręgle

Kręgle

W  dniach 13-15 września 2021 r. Odbywał się w Opolu  II Turniej Senioralny gry w Kręgle.W turnieju tym uczestniczyła nasza grupa reprezentująca Koło „Zaodrze ” PZERiI w obsadzie :

1. Optymistka – Bogumiła CZERNIECKA,
2.Optymistka –  Maria TULIK,
3.Optymistka –  Lucyna –  SŁOWIK,
4.Optymistka – Ewa  LOCHMAN  oraz beniaminek
5. Janusz CZECH
W turnieju brało udział  24 drużyny
Nasz reprezentacja zdobyła  II miejsce  otrzymując ten u góry pokazany puchar.
W dekoracji uczestniczył poseł  Tomasz KOSTUŚ ,który uwidocznił się na zdjęciu z naszą drużyną.
W imieniu całego koła „Zaodrze” PZERiI składamy  serdeczne gratulacje za zajęte miejsce oraz reprezentowanie naszego koła.
W zakładce „galeria” zdjęcia z turnieju