Miesięczne archiwum: Sierpień 2018

Spotkanie z dr.Januszem STASIAKIEM

DSCN6150

W dniu 11 września 2018 r. o godz.13.00 zarząd koła „Zaodrze” P{ZERiI organizuje spotkanie z dr.Januszem Stasiakiem na temat „Jak senior ma dbać o zdrowie„.Spotkanie odbędzie się w świetlicy Administracji Osiedla „Zaodrze”, w Opolu przy ul. Prószkowskiej 39A.Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby na to  spotkanie

W powyższym terminie,  odbyło się spotkanie z dr.Januszem Stasiakiem,który rzeczowo a  czasami z humorem ,przekazywał  sposoby jak dbać o zdrowie w wieku senioralnym.W spotkaniu uczestniczyli członkowie koła  „Zaodrze”  PZERiI w Opolu (organizator spotkania)oraz członkowie zaprzyjaznionego klubu seniora działającego przy Administracji Osiedla.Uczestnicy wnioskowali o częstsze tego typu spotkania.

Zdjęcia w zakładce  „GALERIA”

Spotkanie przy grillu

09.08.2018r. odbył się kolejny wspólny grill zorganizowany przez Koło „Zaodrze” PZERiI i Klub Seniora „Arkadia” działający przy ŚDS „Magnolia”. Poprzednie tego typu spotkanie było w zeszłym roku.W spotkaniu uczestniczyli także członkowie grupy wsparcia.

Grill został zorganizowany na terenie przy willi na ul. Stoińskiego 8 w Opolu.Koszty spotkania wzięli na siebie organizatorzy. Biesiada zgromadziła ponad 30 osób. Czas umilał Pan Akordeonista grając znane przeboje. Smaczny poczęstunek został przygotowany przez opiekunów Klubu Seniora „Arkadia”.

Pogoda dopisała, było słonecznie i baaardzo ciepło. Humory wszystkim dopisywały. Rozdano śpiewniki i popłynęły znane i mniej znane piosenki, ożyły w niektórych wspomnienia wywołane przez wspólnie śpiewane przeboje. Zrobiło się wesoło, czasami sentymentalnie. Wszyscy włączali się do śpiewania, jednakże afrykański upał nie sprzyjał biesiadowaniu. Wszyscy byli zmęczeni upałem. Spotkanie było wspaniałą okazją do spotkania się, porozmawiania a nawet do odnowienia znajomości.

Uczestnicy rozeszli się do domów w świetnych humorach i z żalem, że spotkanie dobiegło końca.

Do zobaczenia za rok!

Zarząd Koła „Zaodrze” PZERiI

Zdjęcia z grilla zamieszczone zostały w zakładce „Galeria”

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Zarząd koła „Zaodrze” PZERiI wspólnie ze ŚDP „Magnolia” organizuje w dniu

9.08.2016 w godz. od 16.00- 18.00 w ŚDP „Magnolia” w Opolu przy ul. Stoińskiego spotkanie biesiadne przy kiełbasce z grilla i piosenkach.

Zapraszamy wszystkich członków do udziału w grillu.

Zapewniamy wspaniałe popołudnie!

Z uwagi  na sprawy organizacyjne proszę o potwierdzenie uczestnictwa do przewodniczącego na numer 503 324 485 do dnia 6.08.2018r.
Zarząd Koła „Zaodrze”

grill_-_glowne