Miesięczne archiwum: Marzec 2017

Święto Kobiet w Kole „Zaodrze” PZERiE

dzien_kobiet_roza

7. 03. 2017 r. o godz. 10,00 a sali Administracji Osiedla „Zaodrze” w Opolu odbyło się uroczyste spotkanie przede wszystkim członkiń koła”Zaodrze”PZERiI z okazji Święta Kobiet. W spotkaniu wzięła także udział zastępczyni prezesa Opolskiego Okręgu PZERiI Pani Helena Chrzanecka i zastępczyni kierownika administracji „Zaodrze” Pani Beata Kuryło. Spotkanie otworzył  i prowadził przewodniczący koła Jerzy Szlengel. Pani Helena   w swoim wystąpieniu wskazała na role kobiet jakie pełnią w życiu co dziennym oraz zachęcała wszystkie panie  do aktywności zarówno społecznej jak i fizycznej. Wzorem lat ubiegłych uroczystość uświetnił występ dzieci z Przedszkola nr 38. Dzieci z przejściem śpiewały przygotowane piosenki, a na koniec wręczyły wszystkim Paniom przygotowane laurki. W podziękowaniu otrzymały kosz ze słodyczami i owocami. Miłe rozmowy we „własnym” gronie były  długo jeszcze prowadzone po wyjściu gości.

Należy jak najczęściej organizować  wspólne spotkania, które są wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń oraz spotkań z „dawnymi” znajomymi.

Szkoda tylko, że frekwencja znów nie dopisała!

Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia ze spotkania umieszczono w zakładce „Galeria”

Ogłoszenie

PIT_obrazZarząd  koła „Zaodrze” PZE,RiI w Opolu umożliwia nieodpłatne wypełnianie druków PIT dla mieszkańców osiedla „Zaodrze” , z pouczaniem możliwości dokonania odpisów na rehabilitację,przejazdy,leki itp.

Osoba wypełniająca druki PIT, będzie urzędować w kawiarence internetowej w Opolu,przy ul.Prószkowskiej 7 XI p. w każdy poniedziałek (począwszy od 06.03.2017 r.)                              od godz. 17.00 w okresie miesiąca marca i kwietnia 2017 r.

Zaproszenie

    kanarek-kwiatyZarząd Koła „ZAODRZE” Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów   w Opolu  ma zaszczyt zaprosić :

wszystkie  członkinie koła   

na spotkanie z okazji

                               DNIA  KOBIET

które odbędzie się w dniu 7.03.2017 roku    o godz. 10,00

w Sali Administracji Osiedla „Zaodrze” ul. Prószkowska 39 a.