Miesięczne archiwum: Luty 2017

Spotkanie noworoczne

DSC_6986W dniu 11.02.2017r. odbyło się uroczyste NOWOROCZNE spotkanie  członków OSM „Przyszłość” w sali Ogródków Działkowych przy ul. Różyckiego w Opolu. Spotkanie połączone zostało z zabawą karnawałową. Do tańca przygrywał zespół „Stars”. Organizatorem spotkania była Rada Osiedla „Zaodrze” i klub seniora „Seniorzy z Przyszłością”. W zabawie uczestniczyli także członkowie koła  „Zaodrze” PZERiI. Wszyscy bawili się świetnie, muzyka była dostosowana do wieku i kondycji uczestników. Czas upłynął bardzo szybko na miłych towarzyskich rozmowach i na parkiecie.

Szkoda, że tak rzadko jest okazja do wspólnej zabawy .

Do zobaczenia za rok!.

foto.Anna Czarnecka

 

Zaproszenie

Członkowie koła siatkarzy działającego przy ŚDS „Magnolia” zapraszają seniorki i seniorów na zajęcia ruchowe ,podczas których ,pod bacznym okiem pana Andrzeja, wykonujemy ćwiczenia i gramy  w siatkówkę świetnie się przy tym bawiąc. Ruch i ćwiczenia są wspaniałym antidotum na  sporo dolegliwości ,a także na przesilenie wiosenne. Panie, czyli OPTYMISTKI i panowie czyli REALIŚCI rozgrywają mecze „o wszystko”! Gramy w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16,00-18,00 na sali gimnastycznej w ŚDS”Magnolia” przy ul. Dambonia 3    w Opolu.

Przyjdź, zagraj z nami i… zostań członkiem koła siatkarzy. ZAPRASZAMY!

Telefoniczne zgłoszenia przyjmuje Jurek Szlengel tel. 503 324 485

Informacje,zdarzenia i nowości

 

co-ciekawego-czytasz-768x768

Zamieściliśmy dużo ciekawych informacji na naszej stronie.

Utworzyliśmy nową zakładkę „Partnerzy Karty Seniora”, w której zamieściliśmy wykaz firm udzielających zniżki za okazaniem Opolskiej Karty Seniora.

W zakładce „Projekty Okręgu PZERiI” prezentujemy „Plan wczasów wypoczynkowych i rehabilitacyjnych na 2017r.” oraz planowane imprezy kulturalno-turystyczne ,a także propozycje wczasów domu gościnnego „Ewa” z Pobierowa.

W zakładce „Wycieczki” jest informacja o wycieczce do Bukowiny Tatrzańskiej.

W zakładce „Opole dla seniorów” zamieściliśmy ciekawą propozycję  Teatru Lalki i Aktora „List do rodziców”. Organizatorzy liczą na to, że seniorzy napiszą list do swoich, najczęściej już nie żyjących, rodziców o swoich problemach,wspomnieniach z młodości, nie zadanych pytaniach…… warto zastanowić się nad przemijaniem.

W zakładce tej zamieszczamy również informacje o imprezach organizowanych przez Centrum Informacji i Edukacji „Senior w Opolu”.

Zapraszamy do lektury.