Miesięczne archiwum: Czerwiec 2016

Ogłoszenie

W dniu 2.07.2016r od godz. 10:00 na Strzelnicy Wojskowej w Winowie                                                                                             PZERiI Oddział    w Opolu                                                                                              organizuje  coroczne  uroczystości  związane  z  Międzynarodowym  Dniem  Inwalidy.                W programie wiele atrakcji, wręczanie odznaczeń, występy zespołów muzycznych z całego województwa.

Dla członków Polskiego Związku Emerytów ,Rencistów i Inwalidów przewidziany jest poczęstunek.

Dojazd we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Koła „Zaodrze” PZERiI do wzięcia udziału          w uroczystości.

                                                                                                                             Zarząd Koła „Zaodrze” PZERiI

Informacja

Informujemy, że w zakładce „Z życia koła” zamieściliśmy notatkę o przebiegu spotkania       w dniu 14.06.2016r. oraz sprawozdanie z działalności koła „Zaodrze” PZERiI za okres     2015-2016, natomiast w zakładce „Galeria” zamieszczone zostały zdjęcia z uroczystości.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią wpisów i do „Galerii”.

Zarząd Koła „Zaodrze” PZERiI

Ogłoszenie

Przedstawiamy następne propozycje wycieczek  w Bieszczady, do Poczdamu i Berlina oraz w Góry Świętokrzyskie organizowanych przez koło „Zaodrze”PZERiI.

Z naszych informacji wynika, że największym powodzeniem cieszy się wycieczka                        w Bieszczady . W związku z powyższym prosimy zainteresowanych tą  wycieczką lub inną ,  o przesłanie  informacji o chęci  uczestniczenia  do 1. 07. 2016 r.Jurkowi  Szlengel               tel. 503-324-485

Szczegółowe informacje o wycieczkach znajdują się w zakładce „Wycieczki”

Wyjazd do Pokrzywnej

W dniach 9-11.06.2016r. ŚDS”Magnolia” zorganizował wyjazd do Pokrzywnej, na który zaprosił również członków koła „Zaodrze” PZERiI oraz klubu „Seniorzy z Przyszłością” działającego przy A.O. „Zaodrze”. Wyjazd miał na celu regenerację sił opiekunów chorych korzystających z zajęć w ŚDS”Magnolia”. Podczas wyjazdu zorganizowane były szkolenia w zakresie radzenia sobie ze strasem, opieką nad chorymi, komunikacją z chorym i pracy w zespole. Dla nas była to wspaniała okazja zapoznania się z problemami opiekunów i ich codzienną ciężką pracą. W programie przewidziana była również wycieczka po górach, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczorne karaoke. Czas minął szybko, a wyjazd trwał zdecydowanie za krótko. Organizatorzy zapewniali nas, że na następne wyjazdy także zostaniemy zaproszeni!

W zakładce „Galeria” zamieściliśmy zdjęcia z wyjazdu.

Zaproszenie

Zarząd Koła „ZAODRZE” Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

ma zaszczyt zaprosić na spotkanie wszystkich Członków Koła, które odbędzie się w dniu 14.06.2016r. o godz. 12,00 w siedzibie Administracji Osiedla „Zaodrze” ul. Prószkowska 39A w Opolu.

Porządek spotkania:

1. Wystąpienia przewodniczącego koła o działalności 2015/2016.

2. Wręczenie Zaświadczeń o ukończeniu kursu komputerowego.

3. Wręczenie dyplomów członkom, którzy ukończyli 75 lat.

4. Wolne wnioski.

Prosimy o niezawodne przybycie.


 

Wspomnienia z wycieczki do Pragi

W dniach 17-18.05.2016r. odbyła się wspaniała wycieczka do Pragi zorganizowana przez Koła „Zaodrze” PZERiI wspólnie z klubem seniorów „Seniorzy z Przyszłością”. Wycieczkę prowadził wspaniały przewodnik, który pokazał nam także „inną” Pragę, zbaczając z utartych turystycznych szlaków. Mieliśmy okazję   bliżej się poznać i przeżyć wspólnie wspaniałe, niezapomniane  chwile. W zakładce „Galeria” zamieszczone zostały zdjęcia z wycieczki.

Zapraszamy do udziału w wycieczkach, które planujemy jeszcze zorganizować w tym roku!