Miesięczne archiwum: Luty 2016

Ogłoszenie

Siatkowka-Gimnazjum-nr2-Glogow-960x720                Ogłoszenie

Koło „Zaodrze” PZERiI i ŚDS „Magnolia” zapraszają seniorki i seniorów Dzielnicy  „Zaodrze” na zajęcia  pod nazwą „Zabawy z piłką”, gimnastykę stosowną do wieku  lub Nordic Walking pod okiem instruktora.

Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek w godz. 14,00-16,00 w sali gimnastycznej ŚDS ”Magnolia” przy ul. Dambonia3. Wstęp wolny.

Pragniemy stworzyć drużynę siatkarską lub koszykarską (decyzja należy do uczestników),która zaprezentuje się podczas tegorocznych Dni Seniora .

Pierwsze zajęcia odbędą się 3.03.2016r.godz. 14,00

Zapisy przyjmuje Jurek Szlengel  tel.503324485

Bal w „Salomonie”

4.02.2016 roku odbył się BAL w restauracji „SALOMON” zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy „Magnolia”.Uzyskaliśmy zaproszenie od organizatorów tylko (aż!)na 6 par, z którego skorzystali nasi członkowie i członkowie Sekcji Seniorów przy Klubie „Zaodrze”. Uroczystość zaszczycił swą obecnością Arkadiusz Wiśniewski, Prezydent Miasta Opola. W części oficjalnej  gospodarze uhonorowali  swoich sponsorów  pamiątkowymi statuetkami.  Wieczór okazał się wspaniałą zabawą. Pierwsze akordy muzyki porywały wszystkich na parkiet. Bawiono się wspólnie , wesoło w bardzo, bardzo miłej atmosferze

Mamy nadzieję, że za rok również zostaniemy zaproszeni.

Zdjęcia z balu znajdują się w zakładce „Galeria”