Miesięczne archiwum: Wrzesień 2015

Wspomnienia z Rajdu

Nocny Rajd po Wyspie Bolko

 Rajd okazał się wspaniałą imprezą. Frekwencja dopisała znakomicie. Chętnych do udziału w rajdzie było znacznie więcej niż organizatorzy mogli ugościć w salce Administracji Osiedla. Pogoda próbowała popsuć nam plany a padająca od czasu mżawka nie osłabiła hartu ducha i determinacji uczestników. Wszyscy wyruszyli ochoczo, z uśmiechami na twarzy, wyposażeni w latarki i kijki,  spod siedziby AO parę minut po 18,00. Przywódcą była Pani Ania, a „zamykał ”rajd Pan Antoni, uważając, aby nikt nie został na trasie.
Continue reading

I Targi Opole Senior Expo 23 września.

Zapraszam wszystkich do udziału w I Targach Senioralnych w Opolu.

Targi organizowane są po raz pierwszy w regionie. Odbędą się one w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. Targi odbywają się pod patronatem Wojewody Opolskiego Ryszarda Wilczyńskiego i Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego. Udział w Targach jest bezpłatny, każda seniorka i każdy senior będą mogli skorzystać z bezpłatnego ciepłego posiłku.

Program Targów znajduje się  zakładce ” Opole dla seniorów”.

Niedzielne spotkania

Po co do PARKu?

Jeśli masz dość siedzenia w domu, brakuje ci pomysłu na spędzenie aktywnie i kreatywnie niedzielnego popołudnia, zdaj się na nas. Przyjdź do PARKu i weź udział w międzypokoleniowej zabawie!

Rusza druga edycja projektu PARK! Program Aktywności Rekreacyjno-Kulturalnej powstał dzięki wsparciu Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020 i obejmuje cykl ośmiu niezależnych spotkań plenerowych prowadzonych w Parku na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu w okresie od sierpnia do października.

Continue reading